Vzdělávací cyklus Cesta ke světlu probíhá na místech, která jsou mimo město. Chceme-li se dostat sami k sobě, nejlépe nám pomůže klid a příroda.
Vybrané hotely či penzióny jsou cenově přijatelné, v příjemných lokalitách. Školy podobného zaměření v zahraničí většinou využívají služeb luxusních hotelů, platí se však vysoká cena nejen peněžně, ale i tím, že je tam spousta jiných skupin.
Ceny jsou přijatelné, vyšší cena je jen pro jeden pobyt s technikami ve vodě, ale místo je nové a bazén s mořskou vodou, lokalita potěší studenty z Moravy a Slovenska.

V ceně u jednotlivých objektů je krom ubytování i plná penze (výběr minimálně ze dvou jídel – masité či vegetariánské). Pokud máte jiné stravovací návyky a chcete jíst něco velmi speciálního, stravu platit nemusíte a stravování si zajistíte sami. Nutno oznámit předem.

Co se týče ubytování, pokud byste chtěli bydlet jinde, samozřejmě můžete, ovšem moc to nedoporučujeme, protože výuka probíhá do pozdních nočních hodin a přesun Vám vezme spoustu energie. Navíc je přínosné, když si udržíte kontakt se skupinou.

Částky za jídlo a ubytování nejsou zahrnuty v ceně kurzu. Příslušnou částku vždy přivezete s sebou na daný modul. Pokud se modulu nezúčastníte, je třeba to předem nahlásit, abyste nemuseli platit objednaná jídla a nocleh.

Rezervaci míst budeme vyřizovat za Vás, abyste nemuseli pokaždé na místa jednotlivě telefonovat. Vy sami si nesete odpovědnost za termín, kdy nepřijedete. Nutno nahlásit týden předem.
 
Moduly na suchu: modul 1,2,4, 6-12 (pokud by se místo pro pozdější moduly změnilo, budete informováni)
Místo konání: rekreační zařízení Radost – Dol u Blatné, JČ
 
Moduly ve vodě: modul 3
Místo konání: hotel Čertův mlýn, Šumava
 
Modul 5
Místo konání: penzion Na podkově, Bystré u poličky, Morava
 
Klikněte si na odkaz u názvu místa, na webu najdete podobu i polohu. Nejlépe k dosažení jsou všechna místa autem, domluvíte se vzájemně na dopravě.
 
© 2006 Darja Havelková   Webdesign | GraphicWork