Po devíti letech a 11 cyklech výuky v 3leté škole shiatsu jsme dozráli k otevření nové školy – školy uzdravení (healing school).Číslo9 = moudrost a zodpovědnost, závěr a ponaučení, jež jsou posledními v sérii poznatků. Devítka má možnost mobilizovat všechny zkušenosti, aby pomohla sobě i jiným porozumět životu. Ctí nejdůležitější hodnoty, kterými jsou láska, pravda, přátelství.
A rok 2007 v (součtu dává číslo 9) byl ideálním začátkem pro tuto novou cestu.

Cesta ke světlu bude mít od r. 2013 novou podobu.
S novou dobou přichází i nová podoba vzdělávacího a prožitkového cyklu Cesta ke světlu, který prošel třemi dvouletými cykly. Od r. 2007 do konce r. 2012 jsme pracovali hlavně s vnitřní očistou a naladěním. Procházeli jsme energetickými centry od 1. po 7. čakru, tedy směrem vzhůru. Skrze pochopení a uvolňování blokád, léčení vnitřních zranění, rozpoznávání nástrah ega – obranné struktury, prociťování kvalit barev, stavu čaker či hluboce relaxační techniky ve vodě jsme pomáhali osvobození omezujících přesvědčení, nalezení spojení s vlastním Já.

Po kliknutí na jméno se Vám zobrazí odborné předpoklady vyučujících.

Cestou ke světlu Vás budou provázet:
  • Svůj životní úkol vnímám ve spojení poznatků z minulosti, prožití radostí i stínů přítomnosti a nalézání nových cest a směrů do budoucnosti. Na Cestě ke Světlu vnímám jako nejdůležitější spojení duše s tělem a Duchem, propojení vědomí a hmoty, které se děje díky lásce- do každodenního života. Jsem nesmírně vděčna všem, kteří se rozhodli mne následovat a zároveň vést.

    Vybrala jsem si k sobě následující učitele a průvodce:
  • je mé zrcadlo a již 11 let spolupracujeme a učíme se svět vnímat i očima té druhé. Od roku 2000 pomáhá vést semináře Ruce světla. Její silnou stránkou je propojení příčin nemocí z duchovní roviny až po dopad na fyzické tělo. Do seminářů přináší krom hloubky i radost, lehkost a zábavu.

  • mne provází od r. 1999, kdy opustila prominentní místo v IKEMu a od té doby se vzdělává v oblasti nekonvenční medicíny, své znalosti se snaží propojit s péčí a možnostmi moderní medicíny, k čemuž jí pomáhá její nesmírná citlivost a schopnost vnímání.

  • 11 let se zabývá barvami pohledem systému Aura-somy, barvami žije, prochází si jejich témata v každodenním životě a prožitek barev předává všem okolo tak, že barvu skutečně prožijí.

  • 11 let je Stáňa strážným andělem studentů i učitelů školy shiatsu, její jemná a zároveň jasná energie působí na všechny.

  • mne provází v každodenním rodinném soužití již 11 let a stále objevuji jeho nové kvality. Má též neuvěřitelně silný cit pro vodu a bude vás provázet v obou modulech technik ve vodě.

  • nádherně zapadl do ženského učitelského týmu ve škole shiatsu a svým vnímavým a jasným přístupem si svou pozici jako učitel upevňuje. Stále pokračuje v práci na sobě, a svým nezapomenutelným humorem uvolňuje bránice všech :D
 
 
© 2006 Darja Havelková   Webdesign | GraphicWork